FABRİKA/ATÖLYE ISITMA

Gelişen teknoloji sayesinde İzmit'te artık merkezi konvansiyonel ısıtma sistemleri büyük hacimli ve açık alana sahip işletmeler için kurulum ve işletme maliyetleri açısından elverişsiz hale gelmiştir. 

Klasik ısıtma sistemleri ile kıyaslandığında yeni nesil ısıtma sistemlerinin İzmit'te (radyant ısıtma ve gazlı sıcak hava üreteçleri) %30 ile %50 arasında tasarruflar sağladığı görülmektedir. 

Bu oran sanayi bölgesi olan İzmitteki büyük işletmeler fabrika, atölye vb. için çok avantajlıdır. Ayrıca radyant ısıtıcıların ; kısa sürede kurulması, çabuk ısıtması, tasarruflu olması, bakım masraflarının düşük olması günümüzde tercih edilmesi için iyi sebeplerdir.

Hangi ürünün seçileceği uzman ekiplerimiz tarafından belirlenmelidir. Çünkü ; iklim şartları, ısıtılacak yerin yüksekliği, hava değişimleri, çalışma alanları gibi birçok etken göz önünde bulundurulmalıdır.Kocaelikombiklima.com olarak Kocaeli, İzmit, Kandıra, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Gölcük'de fabrika - atölye ısıtma üzerine olan tecrübemiz ile size en uygun çözümü bulmamız için firmamızdan keşif talep edebilirsiniz.